Słonecza Tęcza Liliowców

                                    "Słoneczna Tęcza Liliowców”

Specjalnie wyselekcjonowana linia odmian liliowców zbudowana w oparciu o wybrane  kolory tęczy. Zawiera odmiany charakteryzujące się niskim wzrostem, ciekawą formą kwiatów, ich wielkością, kolorem oraz zapachem. Dobieram takie odmiany by rabata lub półka wystawowa z nich skomponowana kwitła długo, dzięki powtarzaniu kwitnienia wybranych  odmian. Tworzy to kolekcję idealną do prezentacji w centrach ogrodniczych. Rośliny oferowane są w jednolitych, wysokich 3 litrowych doniczkach, zaopatrzone w  spójne etykiety z charakterystyką poszczególnych odmian oraz ulotkę opisującą możliwe zastosowania i wymagania roślin.

SŁONECZNA TĘCZA – to także propozycja  dla architektów krajobrazu i tworzących ogrody pozwalająca na oferowanie klientom liliowców w ciekawy i działający na wyobraźnię sposób.

Liliowce mają najszerszą paletę barw pośród bylin. Do tego ich wysoka mrozoodporność, niewielkie wymagania i łatwość uprawy dająca satysfakcję nawet początkującym ogrodnikom, wpłynęła na nasz wybór i propozycję aby promować te rośliny. Możliwości  zastosowania ich w zieleni publicznej jak i w ogrodach prywatnych są prawie nieograniczone. Słoneczna Tęcza Liliowców nie jest stałym doborem odmian a propozycją , która będzie ewoluować z czasem, dając możliwość kolekcjonowania cennych odmian. 


Realizacja: HEXADE.NET (Grafik, projektant, webdesigner)