Przedstawiamy ofertę hurtową na sezon WIOSNA-LATO 2009

Materiał dorosły posiadamy w ilościach od 50 do 5000 sztuk. Oprócz tego, w sprzedaży posiadamy wiele odmian krzewów iglastych i liściastych oraz bylin w partiach od kilku do kilkudziesięciu sztuk.

Przedstawiona przez nas oferta uwzględnia materiał roślinny gotowy do sprzedaży już w tej chwili. W trakcie sezonu jednak asortyment dostępnych roślin znacznie się powiększy się - wykaz tych roślin przedstawiamy w ofercie specjalnej.

Warunki współpracy i udzielania rabatów:

  • Przy zakupie gotówkowym - udzielamy rabat w wysokości 3%
  • Przy zakupie powyżej 100 sztuk z odmiany - udzielamy rabat w wysokości 7%
  • Przy zakupie roślin naszej produkcji w ciągu sezonu 2015, na łączną kwotę 10 000 zł - otrzymają Państwo dodatkową kwot wysokości 800 zł na zakup roślin w naszej szkółce.    
  • Posiadamy możliwość dostarczenia roślin własnym transportem - koszt i warunki do uzgodnienia.
  • Na życzenie odbiorcy rośliny będą zaetykietowane naszymi etykietami - czarno-białe etykiety PE lub kolorowe wg. naszego wzoru.
    Posiadamy techniczne możliwości wydrukowania spersonalizowanych etykiet pętlowych na zlecenie klienta, według jego wymagań ( etykiety kolorowe – 45gr, czarno-białe – 28gr). Taka operacja może jednak wydłużyć czas realizacji zamówienia.


Kilkaset metrów od szkółki od godz. 8.00 do zmroku czynne jest Centrum Ogrodnicze o bardzo szerokim asortymencie roślin, narzędzi i dodatków wszelkiego typu, gdzie nasi klienci hurtowi zrobią zakupy w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszej szkółki!


Realizacja: HEXADE.NET (Grafik, projektant, webdesigner)